Tvorba nového promo videa, popř. dalších videí domu modliteb
(mimo již občasně vysílané stráže)

Ahoj všichni vzácní, přemýšleli jsme jakým způsobem nově zasáhnout uctívače a modlitebníky v této zemi. Rádi bychom (Mirek, Klára, Harut a možná další…) natočili nové promo video, popř. časem více videí domu modliteb. Je to tedy něco jiného, než občasné vysílání stráží. Vzhledem k tomu, že máme techniku, jsme kreativní a máme co sdělit, nabízí se otázka, jestli bychom chtěli/ měli  techniku zužitkovat i tímto způsobem, který má dosah, přesah…

Vzhledem k tomu, že při setkání vedoucích není moc časový prostor pro zodpovězení si některých otázek a také je třeba mít klid na přemýšlení, modlitby, připravil jsem tento formulář, který by nám mohl pomoci se zamyslet a modlit se, jestli by to měla být pro nás cesta také tímto směrem.

Formulář nemusíte vyplňovat a odesílat okamžitě. A pokud to tak budete vnímat, tak jej ani nemusíte vyplňovat. V tuto chvíli by měl sloužit k rozvinutí modliteb a přinášení tohoto tématu před Pána. Prosím, modlete se, jestli by Vám k tomu Pán něco chtěl říct a pokud ano, tak teprve se pak ozvěte buď skrze vyplněný formulář, nebo emailem.
Pokud by Vás napadly ještě jiné nápady, připomínky, podněty až po odeslání formuláře, tak formulář klidně odešlete později znovu, nebo emailem. Děkuji za Váš čas spojený s tímto případným projektem i s formulářem.

Děkuji! Mirek G.

Rád bych pomohl  v oblasti: