Seminář s Hannim Soryalem

Sobota 4.6.2016, 10:00 – 16:00
Areál Nitro na Harfě – Poděbradská 7, Praha 9.
Nejbližší zastávka MHD je “Kabešova” pro tramvaj č. 8 a 25 nebo “Nádraží Libeň” pro autobusy č. 136, 177 a 195. V areálu lze také parkovat.

Téma od 10:00 hod: „Boží srdce pro záchranu národů“ (“God’s Heart for the Redemption of the Nations”)

Téma od 13:30 hod: „Projev Božího království v národech“ (“The Manifestation of the Kingdom of God in the Nations.”)

V tématech se bude Hanni sdílet o Božím záměru s národy, moci prorocké přímluvy a chvály, rolí snů pro strategické modlitby a seznámí nás s projektem „Je taime, Quebeck“ (Miluji Tě, Quebecku), který pomohl zabránit odtržení této kanadské provincie od zbytku Kanady.

Hanni Soryal

vyrůstal jako koptský křesťan v Egyptě, kde také zažil vylití Ducha. Získal magisterské vzdělání ve Strojírenství (Egypt) a v Informačních technologiích (Kanada), jakož i osvědčení v oblasti Světové zahraniční politiky (New York) a v oblasti Prevence konfliktů, jejich řešení a usmíření (Itálie). Hanni vyhlíží sociální transformaci (proměnu společnosti na křesťanských principech), která začíná jednotlivcem. Za tímto účelem spolupracuje s národními vedoucími na obnově duchovních základů a uvolnění Bohem dané identity národů prostřednictvím usmíření a kulturní diplomacie. Hanni je průkopníkem v zavádění Global Thrive Group v Kanadě, víceoborová organizace, která slouží ve 3 klíčových úrovních (jednotlivec, firma a národ) skrze modlitbu, trénink vedení, obchodní poradenství a výzkum identity národů. V současné době žije v Moravian Falls v Severní Karolíně, USA. Je ženatý s manželkou Elizabeth, se kterou mají 5 dětí. Hanni absolvoval prorockou školu Morning Star u Ricka Joynera a byl osobním učedníkem Johna Paula Jacksona, který měl velmi silné pomazání pro výklad snů. Hanni se aktivně podílel na projektu „Miluji Tě, Quebecku“ v týmu Davida Damiana.

Potvrzení Vaší účasti